Bize Güvendiler

Borusan- Supsan Motor

Borusan- Supsan Motor

Seçkin ÖZKURT / Fabrika Müdürü

Firmamızın iş güvenliği hizmetlerine vermiş olduğunuz destek ve yasal mevzuat takibimizde bizlere sağlamış olduğunuz yardımlardan dolayı, öncelikle UZMANİŞ OSGB firmasına ve kurumumuz adına görevlendirilen iş güvenliği uzmana teşekkür ederiz.

Wall Şehir Dizaynı

Wall Şehir Dizaynı

Gökmen YEŞİLYURT / Teknik Müdür

Uluslararası şehir mobilyası üreticisi ve açıkhava reklamcısı olan Wall AG, bir tarafta şehirleri güzelleştirirken diğer taraftan bünyesinde çalışanların sağlıklarının korunması ve çalışma koşullarının temel normların üzerinde olmasına özen göstermektedir.

Bu konuda bize önemli katkılar sunan ve yılllardır kendilerinden profesyonel destek aldığımız Uzmaniş ailesi ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Hisar

Hisar

Selda İLTER / Kalite Yönetim Müdürü

Biz adı gibi konusunda uzman ve özverili çalışanlarıyla tüm İş sağlığı ve güvenliği taleplerimize tek merkezden cevap verebilen Uzmaniş OSGB ile çalışmayı tercih ettik ve yanılmadık. Bu vesile ile firmamıza katkılarından dolayı tüm ekibe teşekkürlerimizi iletmeyi bir borç biliyor, çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.

Dsign Reklamcılık

Dsign Reklamcılık

Orhan EYİDOĞAN / Yönetim Kurulu Üyesi

Uzmaniş Osgb ile İş sağlığı ve kanunu çıkmadan önce başladığımız çalışmalara tüm hızımızla devam etmekteyiz.

Bu süreçte işletmemizin tüm iş sağlığı ve güvenliği süreçlerinin iyileştirilmesi ve gelişmesinde katkılarından dolayı kendilerini işyerimizin bir bütünü olarak görmekteyiz. Çalışanlarımızın sağlığı ve üretimizin güvenliği açısından çok önem arzeden iş güvenliği partnerimizin doğru seçiminde yanılmadığımızdan dolayı mutluluk duymaktayız.

Medical Park

Medical Park

Nihal KAFALI ÜNLÜTÜRK / Kalite Grup Müdürü

Türkiye’nin her bölgesinde hastanesi olan bir grup olarak çok tehlikeli sınıfta olan hastanelerimizi iş kanunu mevzuatına uygun hale getirmek için OSGB firmaları ile çalışmayı tercih ettik. Bu anlamda güvenilir, çözüm odaklı, sektör tecrübesi ile fark yaratan kurumsal bir firma olan Uzmaniş OSGB ile çözüm ortaklığı yapmak bizlere güven verdi. Kurumun içi yapısını, organizasyon kültürünü anlayıp bu kültür ile uyumlu iş güvenliği uzmanları ile hizmet sunmaktadırlar… Hizmet odaklı, müşteri odaklı ve yüksek iletişim odaklı bir yönetim anlayışı ile sorunlara hızlı çözüm ve iş takip süreçlerindeki merkezi koordinasyon Uzmaniş OSGB ile çalışmamız için en büyük etken diyebilirim…

Arte Yapı

Arte Yapı

Yaşar Murat ÇALIK / Proje Mimarı

İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren firmamız İş Güvenliğine önem vermektedir. Bu konuda aynı önemi ve titizliği gösteren hizmet anlayışlarından dolayı Uzmaniş ile çalışmaktan memnunuz. Firmamıza sağladığı iş güvenliği yaklaşımından ve güleryüzlü çalışanların faydalı öneri, destek ve yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz. 

Kalde Klima

Kalde Klima

Zekeriya DERİN /

Sektörümüzde bir çok firmaya hizmet verdiği için  kendi çalışmalarımız içinde Uzmaniş ‘i tercih ettik. Vermiş oldukları hizmet kalitesi ile tercihimizde bizleri yanıltmadılar. Katkılarından dolayı çalışanlarına teşekkür ederiz.

İston A.Ş.

İston A.Ş.

Uğur ÜSTÜNDAĞ /

İş güvenliği hizmeti aldığımız dönem boyunca Uzmaniş’ in çalışmalarında hizmet kalitesi, tecrübesi, sorunlara yaklaşımı ve kısa sürede tarafımıza sundukları doğru çözüm metotları sayesinde oldukça verimli çalışmalar yapıldı.

Uzmaniş’e katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz.  

Yıldız Gaz Armatürleri

Yıldız Gaz Armatürleri

Serap Baytöre Öncel / İnsan Kaynakları Müdürü

5 yıldır İş Güvenliği sektöründe güvenilir bir kurum olan Uzmaniş Osgb ile çalışmaktan memnuniyet duymakla beraber bu noktada beraber çalıştığımız süre zarfında gerek Çalışma bakanlığı denetimleri gerekse üretim sürçlerinde karşılaştığımız sorunların insan odaklı çözüm önerilerinde bizlere katkı sunduklarını ifade etmek isterim. İş güvenliği uygulamaları, işletmeyi korumasının dışında en önemlisi çalışanlarımızın ve bizim iş hayatımızı güvenceye altına alan bir çalışmadır. Bu nedenle beraber çalışacağımız ve destek alacağımız kurumun güvenilir olması önemlidir.

Daf Kilit

Daf Kilit

Serdar TERZİOĞLU / Kalite Yönetim Temsilcisi

Metal Sektöründe yer almamızda dolayı iş kazalarının en çok yaşandığı sektörlerin başında gelmekteyiz.

Kalabalık çalışan kadromuz ve yoğun iş tempomuzun yanında sık kaza yaşanan bir sektörde olmamız dolayısıyla kaza ihtimallerini ortadan kaldırmaya yönelik yapılacak en önemli şey iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin ciddiyetle ve özenli olarak ele alınmasıdır. Bu noktada gerek içerden gerçekleştirdiğimiz iç tedbirlerimiz, gerekse dışarıdan Uzmaniş Osgb’den aldığımız iş güvenliği personel hizmetli desteği ile en üst düzeyde güvenlik tedbirlerine başvurmaktayız.

 • ANLchoco
 • avcilar-belediye
 • beyas
 • sultangazi
 • saglik_bakanligi-1_500x364-500x364
 • sadi-500x364
 • ytu
 • ugur-500x364
 • startv
 • SABAH-GAZETESI-500x364
 • olimpiyat
 • NTV-500x364
 • METRO-TURIZM-500x364
 • medicalpark_logo2
 • kizilay-500x364
 • IKEA-500x364
 • evkur-logo-500x364
 • dogus-logo-500x364
 • DHL-500x364
 • defacto-500x364
REFERANSLARIMIZ    
İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı Çalıştırma Yükümlülüğü İş Sağlığı ...

DEVAMI
İşyeri Hekimi

İşyeri Hekimi

İşyeri Hekimi Çalıştırma Yükümlülüğü İş Sağlığı ve Güven...

DEVAMI
Işyeri Sağlık Personeli

Işyeri Sağlık Personeli

Işyeri Sağlık Personeli Çalıştırma Yükümlülüğü İş Sağlığ...

DEVAMI
HİZMETLERİMİZ


Teklif Al