Shere
Anasayfa Hakkımızda İletişim
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİNİZİ ZAMAN VE MEKAN KAYGISI OLMADAN UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ SAYESİNDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ NİÇİN ALINMALI ?
6331 Sayılı İş sağlığı ve güvenliği kanunu 16. Ve 17. maddesinde belirtildiği üzere çalışanların iş sağlığı ve güvenliği alanında temel ve detay eğitimlerinin aldırılması zorunlu kılınmıştır.
Çalışanların, işlerin yürütülmesinden kaynaklı mesleki riskler hakkında bilgi edinmeleri, işyerindeki tüm süreçlerden haberdar olmaları için bu eğitimler verilmelidir.
UZMANİŞ, UZAKTAN EĞİTİM İLE NELER SAĞLAMAKTA ?
   Uzmaniş, Uzaktan Eğitim
Yasal zorunluluğunuz olan iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri tehlike sınıfınıza göre bir yıllık, iki yıllık, üç yıllık eğitim programları halinde size uygun olarak hazırlanıp hizmetinize sunuluyor.
Profesyonel İSG uzmanlarımızın hazırlamış olduğu uzaktan (online) eğitimlere dahil olan tüm katılımcılar eğitim süresi boyunca takip edilerek çalışmaları tarafınıza raporlanmaktadır.
Eğitimler bitirildikten sonra katılımcılara eğitim etkinlikleri ölçülerek ‘’katılım belgesi’’ verilir.
MALİYET VE İŞ GÜCÜ KAYBI AZALTILMAKTA !
Uzaktan eğitimler ile çalışanların işlerine ara verip bir araya toplanılması güçlüğünün önüne geçilmesi amaç edinilmiştir.
UZMANİŞ tarafından takibi yapılan bu süreç sizlere zamandan tasarruf ettirerek işgücü kaybının oluşmasını engeller.
Yöneticiler ve çalışanlar tablet, notebook, akıllı telefonlar ve masa üstü bilgisayarlar ile eğitimlere online olarak katılabilmektedirler.
   Maliyet ve İş Gücü Kaybı
 ÇALIŞMA ve SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI ONAYLI !
   Donec nec justo eget
15.05.2013 Tarih, 28648 sayılı resmi gazetede yayımlanarak aynı tarihte yürürlüğe giren "Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin usul ve esasları hakkındaki yönetmeliğe" uygun olarak hazırlanan ve yönetmelikte bulunan tüm eğitimleri bakanlık onaylı uzaktan eğitim portalımız ile  karşılamaktayız.
REFERANSLARIMIZ
Merkez :Tekstilkent Ticaret Merkezi A-16 Blok No: Z07 Esenler İSTANBUL
ALO OSGB 444 53 97
Bu Bülteni Görüntüleyemiyorsanız Lütfen Tıklayınız.