divider


NİSAN 2014 YAYINI

Faaliyetlerimiz

Uzaktan ve Örgün İSG Eğitimleri
İSG Profesyonelleri İstihdamı
Risk Analizi ve Değerlendirmesi
Endüstri ve Örgüt Psikolojisi
Acil Durum Plan/Proje/Tatbikat
Periyodik Teknik Kontroller
İşyeri İç Ortam Ölçümleri

UZMANİŞ ŞİRKETLER GRUBU, 8 yıldır İş Sağlığı ve Güvenliği alanında İSG ile ilgili tüm konularda hizmet vererek, bu doğrultuda faaliyetlerine devam eden ülkemizde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında söz sahibi olan bir kuruluştur.

Başta sanayi işletmeleri olmak üzere sektörlerinde öncü kuruluşlara hizmet veren Uzmaniş OSGB, sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarına devam etmektedir.

BİZDEN HABERLER

UZMANİŞ OSGB GENEL KOORDİNATÖRÜ MEHMET TUNÇ'UN RADİKAL GAZETESİNDE YAYINLANAN YAZILARI...

Son zamanlarda yaşanan iş kazalarına ve yaşamın içerisindeki tedbirsizlikten kaynaklı yaşanan ölümlü olaylar Türkiyede iş güvenliği konusunu tekrar gündeme getirmiştir.

Devamı...

UZMANİŞ GENEL KOORDİNATÖRÜ MEHMET TUNÇ İŞ KAZALARI VE ÖNLEMLERİ İLE İLGİLİ CNN TÜRK'E CANLI YAYIN KONUĞU OLARAK KATILDI.

Uzmaniş OSGB Genel Koordinatörü Mehmet TUNÇ'un katıldığı CNN Türk'te yayınlanan Bugün adlı programda ele alınan başlıca konular iş güvenliği önlemlerinin alınmamasından kaynaklanan ölümler ve yaralanmalar.

Devamı...

SEKTÖREL HABER

16 YAŞINDA İŞ KAZASI KURBANI OLDU

Bursa’nın İnegöl İlçesi Metal Sanayi Sitesi’ndeki bir demir doğrama atölyesinde çalışan 16 yaşındaki İbrahim Can Duran, devrilen demir yığınının altında kalarak yaşamını yitirdi.

Devamı...

SULTANBEYLİ'DE YAKIT TANKERİ PATLADI

Sultanbeyli'deki bir makina imalat fabrikasının bahçesinde bulunan yakıt yüklü tanker büyük bir gürültüyle infilak etti. Olayda ölen olmadı; yangına müdahale eden 1 itfaiye görevlisi ise hafif yaralandı.

Devamı...

MARMARİS'TE ASKERİ TERSANEDE PATLAMA MEYDANA GELDİ 3 İŞÇİ AĞIR YARALI

Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Tersanesi’nde TCG Deniz Temizleme gemisinde gaz sıkışması sonucu meydana gelen patlamada 3 işçi ağır yaralandı.

Devamı...

İSG GÜNDEM

10 VE DAHA AZ ÇALIŞANI OLAN İŞYERLERİNİN İSG HİZMETİ DESTEĞİNDEN FAYDALANMASI

İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri desteklenmesi hakkında tebliğ

Devamı...

İSG DEVLET DESTEĞİ BAŞVURU DİLEKÇESİ

İş sağlığı ve güvenliği devlet desteği için başvuru dilekçesi

Devamı...

SOSYAL KÖŞE

UZMANİŞ OSGB WEB SİTESİ ÜZERİNDEN ONLİNE DESTEK VERMEYE BAŞLADI

Sektörün öncü kuruluşlarından olan UZMANİŞ OSGB web sitesi üzerinden online destek hattı paneli oluşturmuştur,soru ve istekleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Devamı...

REFERANSLAR

Ayrıntılı ve sektörel referans listesi için tıklayınız...