UZMANİŞ EĞİTİM SAĞLIK MÜH. VE DAN. LTD. ŞTİ. SAĞLIK SEKTÖRÜNDE YATIRIMLARA BAŞLADI

Türkiye’de Psikoloji ve Refleksoloji alanında akla ilk gelen kuruluş olan PSİKOAKADEMİ Sağlık Kurumu, ülkemizde yaygınlaşan ihtiyaç doğrultusunda artan şube ve çalışan sayılarına paralel olarak daha fazla kitlelere ulaşmak adına güç tazeliyor.
Ülkemizde son yıllarda psikolojik rahatsızlıkların ve tanıların artmakta olduğu gerçeğiyle hizmet veren kurum, Psikoloji alanında kurumsal olarak ihtiyaca cevap vermek adına yatırımlarına devam ediyor.
Milli gelir düzeyleri yüksek olan gelişmiş Ülkelerde rutin bir sağlık kontrolü ve uygulaması haline gelen psikolojik danışmanlık ve terapi hizmetleri Ülkemizde de giderek rağbet görmeye başlıyor. Psikoakademi; kendi sağlık kurumlarında gelem talepler doğrultusunda artan psikolojik rahatsızlara eğilim göstererek, öncelikli teşhis ve terapi metotlarının geliştirilmesine önem veriyor.
Bu farkındalıkla Prof.Dr. Şenol DANE danışmanlığında 2004 yılında kurularak kurumsal kimliğini kısa sürede tamamlayan PSİKOAKADEMİ; ülkemizde ve dünyada benzeri olmayan yaygın şube ağı ile Psikolojik Danışmanlık hizmetlerini Türkiye genelinde 30’ a yakın şubesi ile sürdürüyor.
Uzman İş Güvenliği, Sağlık Ve Mühendislik Grup Şirketi çatısı altına giren PSİKOAKADEMİ; yatırımlarını daha güçlü adımlarla devam ettiriyor.
Psikoakademi Genel Müdürü Mehmet Tunç “Türkiye’nin en fazla danışan ve terapi alan kişi sayısına sahip sağlık kurumunun Psikoakademi olduğunu ve 2015 yılı sonunda yurtiçi ve yurtışı şube sayısının toplamda 100’e tamamlama planlarının olduğunu belirtiyor.”
Psikoakademi; Birçok tanınmış isme, başta sayın cumhurbaşkanı ve sayın başbakan dahil olmak üzere, sanat, spor ve medya dünyasından ünlülere, ülkemizin önde gelen kuruluşlarına ve toplumun her kesiminden danışanlarına Psikoloji ve Refleksoloji konusunda hizmet veriyor. Ülkemizde şube sayısını artırmaya devam ettiklerini ve 2014 yılı itibariyle yurtdışında Psikoakademi şubelerini açmayı planladıklarını söyleyen Esat Başaran; sağlık alanında farklı terapi uygulamalarında da faaliyet göstermeyi hedeflediklerini söylüyor. Hizmet verilen sağlık konuları ve yatırım yapmayı planladıkları diğer sağlık alanlarında yeterince söz sahibi olmak istediklerini aktarıyor. Psikoakademi’nin bu amaçla Uzman İş Güvenliği, Sağlık ve Mühendislik Grup Şirketi çatısı altında faaliyetlerini devam ettirerek emin adımlarla planlanmış olan hedeflerine yaklaşmayı umduğunu aktarıyor.
Psikoterapist Esat Başaran ayrıca; bünyelerinde Refleksoloji alanında da çok önemli yatırımların bulunduğunu belirterek tamamlayıcı ve destekleyici terapi ile özellikle “engelli ve çözümsüz” gibi görünen birçok raahatsızlıklarda terapi uygulanan ve iyileşme gözlemlenen binlerce danışanları olduğunu vurguluyor. (www.refleksoloji.org)
Ülkemizde başta iş hayatında yaşanan stres ve aksaklıkların, olumsuz çalışma koşullarının ve düzenli dinlenme ile uygun sosyal alanlarının bulunmaması iş hayatında psikolojik rahatsızlıkları artıran unsurların başında geliyor. Ayrıca yaşanan kaza vakaları ve insanların ailevi sıkıntıları dahil edildiğinde geniş perspektifte psikoloji alanında yapılan yatırımlarım önemi anlaşılıyor.  Bakıldığında bu alanda ülkemiz genelinde terapi ve uygulamalara insanların bakış açısında olumsuz düşüncelerin hakim olduğu gözlemlenirken, yapılan analiz ve değerlendirmelerde insanların psikolojiye bakış açısının değişmekte olduğunu ve bu terapilerin yakın zamanda zaruri bir ihtiyaç halini almaya başlayacağı tespit ediliyor.
Refleksoloji alanında ciddi yatırımları bulunan Psikoakademi’nin İşletme Koordinatörü, Refleksoloji Uzmanı Deniz Dilek “tamamlayıcı ve destekleyici terapi yöntemlerine olan ilginin artarak Refleksoloji’ninde önemli destekleyici ve tamamlayıcı terapiler arasında yer alacağını” belirtiyor.
Psikoakademi; yeni şubeler için taleplerin her geçen gün artığını belirtiyor. Şuan özellikle Avrupa’dan tamamlayıcı ve destekleyici terapi için gelen danışanlara müjde ise kurumun UZMAN GRUP Şirketi Genel Müdürü Mehmet Tunç’tan geldi.
Genel Müdür Mehmet Tunç; “PSİKOAKADEMİ markamız ile Avrupa’da sağlık alanında yer almak isteyen yatırımcılara da bu anlamda çağrı yapıyoruz. ” dedi. Kurulum aşamasında tüm şubelerin personelini, alt yapısını, gerekli ekipman ve teçhizatı ve işletimini üstlenecek olan PSKOAKADEMİ; başvuruda bulunacak iş ortaklarına her türlü desteği vermektense memnuniyet duyacağını ifade ediyor.(www.psikoakademi.com.tr)

 • borusan
 • adida
 • altinbas
 • aksoy
 • aris
 • anadolu
 • dsign
 • cukurova
 • coskun
 • cetas
 • resim0
 • balparmak
 • bahariye
 • barsan
 • akin
 • ceynak
 • banat
 • abb
 • american
 • defacto
REFERANSLARIMIZ    
İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı

İş Güvenliği Uzmanı Çalıştırma Yükümlülüğü İş Sağlığı ...

DEVAMI
İşyeri Hekimi

İşyeri Hekimi

İşyeri Hekimi Çalıştırma Yükümlülüğü İş Sağlığı ve Güven...

DEVAMI
Işyeri Sağlık Personeli

Işyeri Sağlık Personeli

Işyeri Sağlık Personeli Çalıştırma Yükümlülüğü İş Sağlığ...

DEVAMI
HİZMETLERİMİZ


Teklif Al